Nasz zespół

 

Nasz zespół tworzą eksperci z wielu dziedzin techniki posiadający wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w obszarze certyfikacji, badań laboratoryjnych oraz inspekcji i audytów. Każdy z członków zespołu dobierany jest na podstawie kompetencji i wiedzy profesjonalnej związanej z określonymi gałęziami przemysłu.

Pracownicy Instytutu są członkami Komitetów Technicznych działających przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym.
Zasadniczym celem każdego z pracowników Instytutu GREEN ANGEL jest zapewnienie wszystkim klientom kompleksowych i profesjonalnych usług ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawnych związanych z systemem oceny zgodności.

Wysoki poziom obsługi zapewniony jest dzięki regularnym szkoleniom branżowym kadry pracowniczej oraz licznym wymianom doświadczeń realizowanym w ramach współpracy międzynarodowej.

Rozumiemy wymagania zarówno klientów operujących na rynkach lokalnych jak również naszych międzynarodowych partnerów handlowych działających globalnie. Każdemu kontrahentowi poświęcamy wiele uwagi, gdyż pełna satysfakcja i zadowolenie z usług Instytutu GREEN ANGEL jest priorytetem wszystkich pracowników.